FURNITURE / Misc. Furniture / Bar 5874643

nr 587 4643

BAR

50-tal, lenght: 130, height: 100, slitage.

50-tal, längd: 130, höjd: 100

Condition: slitage

300

SEK 1100

Monday June 8 2009
at 18:37:05

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.
All världens barn (Lisa Larson)